KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12277534
nr 1227 7534
Vadim Markin
(f. 1960)
Oljemålning, Vadim Markin (f. 1960), "Modell i mörker". Signerad. Olja på duk, 34x26 cm
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
måndag 7 januari 2019
kl 19:49:36
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin